ТРЕНІНГ У РАМКАХ СПІЛЬНОГО УКРАЇНСЬКО-ДАНСЬКОГО ПРОЄКТУ РОЗВИТКУ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ

19 грудня 2022 року⠀відбулась тематична зустріч представників Данської профспілки ЗF та Профспілки працівників АПК України, до якої долучився і Полтавський державний аграрний університет. ⠀Організаторами заходу стали Полтавська обласна профспілка працівників АПК України на чолі з Галиною Харченко та профспілка Полтавського державного аграрного університету, яку очолює Юлія Радочіна. Було проведено тренінг на тему «Захист прав через сильні профспілки».·

Оскільки діяльність профспілок націлена не тільки на дотримання вимог трудового законодавства, а й на створення позитивного психологічного клімату всередині колективу працівників, то цікаво було послухати фахову доповідь керівниці психологічної служби Полтавського державного аграрного університету, практичного психолога та психоаналітика Ірини Плаксієнко, яка висвітлила тему «Психологічна підтримка профспілкової молоді в умовах військового стану в Україні». Доповідачка наголосила на тому, що головною метою діяльності психологічної служби є створення комфортних умов для соціального та інтелектуального розвитку молоді, збереження її психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу, особливо в кризових умовах воєнної агресії з боку Росії. Наразі дуже важливим для кожного українця є вміння долати ці важкі випробовування та зберігати своє психічне здоров’я.