Профорієнтаційний захід в Глобинському ліцеї

30 квітня у Глобинському ліцеї №5 Глобинської міської ради гостинно прийняли викладачів і студентів Полтавського державного аграрного університету з метою проведення профорієнтаційного заходу, до якого долучилися учні  Глобинського ліцею №1 ім. В. Є. Курченка Глобинської міської ради та Великокринківського ліцею Глобинської міської ради. Загалом у заході взяло участь 60 учнів.

Під час свого виступу фахівчиня з профорієнтації  доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАУ  Тамара Лахач розповіла випускникам про факультети та спеціальності Університету, ознайомила їх з особливостями навчання та перспективами працевлаштування після його завершення. Учні мали нагоду поставити запитання та отримати вичерпні відповіді від викладачів і студентів ПДАУ.
Профорієнтацію від ННІ АСЕ провів Роман КУРИШКО.
Особливо захопливою частиною дійства став виступ народного фольклорного ансамблю «МАЛАНКА».
Захід пройшов у дружній та затишній атмосфері, усі його учасники отримали  позитивні враження та дізналися про нові  можливості здобуття якісної освіти в ПДАУ.
ПДАУ – це ваш шлях до успішного майбутнього!