1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Діти – це наш найдорожчий скарб, наші гордість, радість та надія! Це наше майбутнє, і ми маємо забезпечити їм щасливе, безпечне та здорове дитинство.

Проте вже третій рік поспіль в Україні триває повномасштабна війна, яка перевернула життя мільйонів українських дітей. російські солдати забирають у них не просто дитинство, а й у багатьох – життя. Вибухи, руйнування, втрата домівки, друзів, рідних – це все залишає глибокі травми на їхніх маленьких серцях.

Але всупереч цим жахливим обставинам, наші маленькі герої продовжують вірити в перемогу. Вони разом із дорослими активно допомагають збирати кошти на підтримку ЗСУ, проявляють неймовірну мужність і силу духу.

Ми віримо, що з такими дітьми Україна обов'язково матиме світле майбутнє. Вони є нашою надією і гордістю, прикладом незламності та патріотизму.

Дбаймо про наших дітей, підтримуймо їх та робімо все можливе, щоб їхнє дитинство було мирним і щасливим.

Тетяна Василенко, керівниця Студії поетичної творчості ПДАУ, написала чудовий вірш про теперішнє дитинство, емоції дітей під час  війни та щиру віру у перемогу та мирне майбутнє, який можна прослухати за покликанням: https://www.facebook.com/100063606782225/videos/418594997668505?locale=u...

Разом ми сильні!