11. грудня 2020 р. проведено попередню експертизу дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Туль О. І.

19 лютого 2021 р. проведено попередню експертизу дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Туль О. І., Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького аспірантка кафедри хірургії та акушерства, завідувачка навчально-наукової лабораторії кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки, асистентка Полтавської державної аграрної академії Туль Олександра Іванівна успішно представила результати досліджень з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина». Науковий керівник – Киричко Борис Павлович, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри хірургії та акушерства Полтавської державної аграрної академії.