8 вересня 2022 року відбулося чергове засідання Ради молодих вчених Полтавського державного аграрного університету.

У засіданні прийняли участь нинішній склад ради, молоді вчені університету та представники адміністрації. Метою зборів було внесення змін до персонального складу Ради молодих вчених та обрання керівництва оновленого складу ради.

За рішенням зборів із персонального складу Ради молодих вчених ПДАУ були виведені: к. е. н., доцент Дорошенко О. О (факультет обліку та фінансів); к. т. н., доцент Келемеш А. О. (інженерно-технологічний факультет); здобувач ст. PhD Макаова Б. Є. (ННІ агротехнологій, селекції та екології); к. вет. н., доцент Мельничук В. В. (факультет ветеринарної медицини); здобувач ст. PhD Проценко С. Ю. (інженерно-технологічний факультет); здобувач ст. PhD Сорокова С. С. (факультет ветеринарної медицини); к. е. н., доцент Зоря С. П. (факультет обліку та фінансів).

До нового складу ради рішення зборів були уведені: здобувач ст. PhD Боровик О. Ю (інженерно-технологічний факультет); здобувач ст. PhD Зарицкий С. М. (факультет ветеринарної медицини); д. т. н., доцент Ковальчук С. Б. (інженерно-технологічний факультет); PhD Коломак І. О. (факультет ветеринарної медицини); здобувач ст. PhD Мауер Д. Р. (факультет обліку та фінансів); здобувач ст. PhD Прокопів О. О (ННІ агротехнологій, селекції та екології); к. е. н., доцент Черненко К. В. (факультет обліку та фінансів).

Оновлена Рада молодих вчених висловила подяку членам ради, що залишили її склад та голові минулого складу ради Зорі С. П. і провела своє перше засідання, на якому було обране нове керівництво ради: голова ради – д. т. н., доцент Ковальчук С. Б.; заступник голови – PhD Коломак І. О.; секретар – Боровик О. Ю.

Вітаємо оновлений склад Ради молодих вчених ПДАУ з початком роботи та бажаємо плідної та успішної роботи на непростій ниві розвитку вітчизняної науки!