Академічна доброчесність кафедри економіки та міжнародних економічних відносин

Заходи щодо популяризації принципів і норм академічної доброчесності кафедри за 2023 – 2024 н.р.

1. Засідання Комісії з академічної доброчесності ННІ ЕУПІТ

2. Бесіда зі здобувачами вищої освіти ступеня магістра першого курсу на тему «Академічна доброчесність як невід'ємна складова освітнього процесу»

3. Лекція «Академічна доброчесність» для здобувачів бакалаврату ННІ ЕУПІТ

4. Інтелектуальна гра «Академічна доброчесність як невід’ємна складова якісної освіти». Вітаємо переможців в інтелектуальній грі: "Академічна доброчесність, як невід’ємна складова якості освіти"