Академічна мобільність групи забезпечення спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

Під час візиту польської делегації науковців з Інституту ветеринарної медицини університету Миколая Коперніка (м. Торунь, Польща) та Природничого університету (м. Вроцлав, Польща) prof., dr. hab. Jedrzej Maria Jaskowski та професор кафедри репродукції з клінікою сільськогосподарських тварин dr. Bartlomiej Jaskowski ознайомили здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 204 Технологія виробництва і переробки продукції тварин і членів групи забезпечення ОНП Світлану Усенко і Анатолія Шостю із сучасними тенденціями у регуляції відтворної функції сільськогосподарських тварин і провели тренінги з питань оформлення і висвітлення результатів наукових досліджень у виданнях, включених до міжнародних баз даних Scopus і Web of Science.

Також польська делегація науковців і декани факультетів Сергій Кулинич і Анатолій Шостя відвідали Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН, де ознайомились із новітніми фундаментальними розробками в галузі генетики та біотехнології сільськогосподарських тварин в Україні.