Академічна мобільність здобувачів вищої освіти спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія

2021-2022 Навчальний рік

2022-2023

Навчальний рік

2023-2024

Навчальний рік

2024-2025

Навчальний рік

ПОЛОЖЕННЯ


 
Невіддільною частиною освітнього процесу є залучення здобувачів вищої освіти до участі у різноманітних міжнародних програмах, програмах академічної мобільності задля розширення професійних компетентностей, підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, проведення досліджень з використанням сучасного обладнання й технологій, опанування новітніх методів дослідження, набуття досвіду проведення науково-дослідної роботи та впровадження її результатів.
Саме тому 19 листопада 2024 року відбулася зустріч студентів  спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія із представниками відділу міжнародних відносин ПДАУ на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Олегом ГОРБОМ з приводу інформування та сприяння участі здобувачів вищої освіти у програмах міжнародної академічної мобільності, можливості отримання індивідуальних грантів, проходження ознайомчої практики, навчання за міжнародними програмами.
14 жовтня 2024 року на кафедрі біотехнології та хімії відбувся круглий стіл за участю викладачів кафедри та здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Біотехнології та біоінженерія». Захід був присвячений обговоренню результатів короткострокової міжнародної академічної мобільності в Університеті Валенсія (Іспанія), яка відбувалася з 9 по 13 вересня 2024 року. У короткостроковій мобільності за професійною програмою Біотехнології та біоінженерія» взяла участь студентка 3 курсу ПДАУ Ірина Галушко.
 

Здобувачка вищої освіти Полтавського державного аграрного університету 3 курсу спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія Галушко Ірина в рамках проєкту "Підтримка співпраці між Опольським університетом та українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM" з 9 по 13 вересня 2024 року навчалася за  програмою короткострокової академічної мобільності за темою «Впровадження антимікробних відкриттів шляхом краудсерфінгу студентів за допомогою стратегії сервісного навчання. Європейський мікробний світ (EUROMIWO)» в Університеті Валенсія (Іспанія). До викладання курсу були залучені провідні фахівці біологічного факультету кафедри мікробіології та екології Університету професори кафедри Sergi Maicas та Belén Fouz, напрямок наукових досліджень яких спрямований на вивчення питань Мікробної біохімії, Біотехнології та Мікробної біотехнології.

Читати далі...