Академічна мобільність здобувачів вищої освіти за ОПП Правознавство

2022-2023 н.р.

Робоча зустріч з питань реалізації програм академічної мобільності здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» (14.02.2023)

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Порівняльне конституційне право» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти Полтавського державного аграрного університету Владислава Глушка та Оксани Сівцової, проведена в межах програми академічної мобільності в Полтавському інституті економіки і права (16.03.2023)

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Конституційна юрисдикція» для здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти Полтавського державного аграрного університету Майї Маркович, проведена в межах програми академічної мобільності в Полтавському університеті економіки і торгівлі (05.04.2023)

Сертифікат Маркович М.Ф.

Академічна довідка Сівцової О.Ю.

Академічна довідка Глушка В.Р.

Академічна довідка Білоконь А.

Академічна довідка Подріз Є.

2021-2022 н.р.

Академічна довідка Кісельова В.

Академічна довідка Нікітенко А.

2020-2021 н.р.

Форма звіту про результати навчання за програмою академічної мобільності

Угода про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності з Полтавським інститутом економіки і права університету "Україна" (27.08.2020 р.)

Угода про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності з Полтавським університетом економіки і торгівлі (27.08.2020 р.)

Інформаційний пакет для вибору навчання за академічною мобільністю

Наказ на участь у програмі академічної мобільності (28.08.2020 р.)

Тристоронній договір між здобувачами вищої освіти, Полтавською державною аграрною академією та ЗВО-партнером за програмою академічної мобільності (31.08.2020 р.)

Зустріч з представниками кафедри правознавства Полтавського університету економіки і торгівлі (03.12.2020 р.).

Студентки ОПП Правознавство за програмою академічної мобільності на заняттях в Полтавському інституті економіки і права Університету "Україна" (01.12.2020 р.).

Робоча зустріч з  питань академічної мобільності студентів ОПП Правознавство (27.11.2020 р.)

Інші заклади-партнери