Активна позиція здобувачів вищої освіти спеціальності «Економіка» в волонтерській діяльності

Студенти активно беруть участь у волонтерській діяльності, що суттєво впливає на їхню підготовку до професійної діяльності та розвиток соціальної відповідальності. Однією з яскравих представниць цієї активності є Рудич Катерина, здобувач вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» та голова Волонтерського центру «Пульс» у Полтавському державному аграрному університеті.

Під її керівництвом волонтерський центр активно залучає студентів  кафедри економіки та міжнародних економічних відносин до різноманітних соціальних проектів, організацію благодійних акцій, екологічні ініціативи та освітні програми. Катерина координує діяльність центру, забезпечуючи ефективну комунікацію між волонтерами та громадськими організаціями.

Подяки від ректора університету, професора Олександра Галича за активну участь у громадському житті ПДАУ, розвиток студентської спільноти, здійснення різноманітних ініціатив та з нагоди Дня студента.