Давно хотіли вивчати іноземну мову? Бажаєте брати участь у міжнародних стажуваннях і програмах мобільності? Мовний центр Полтавського державного аграрного університету запрошує усіх охочих на навчання! Наші заняття – це унікальна можливість опанувати англійську та німецьку мови на різних рівнях, розвинути та поліпшити свої навички говоріння, аудіювання, читання та написання, розширити свій словниковий запас.

Наша команда – це креативні, позитивні та висококваліфіковані викладачі, які використовують сучасні педагогічні методики, що дають змогу зробити процес навчання захоплюючим та ефективним. Заняття відбуваються в дружній і динамічній атмосфері. Кожен урок — це можливість вивчити щось нове, проявити свій талант у володінні іноземною мовою та отримати додаткову мотивацію для досягнення успіху.

Не втрачайте шанс розширити свої знання та поліпшити вміння спілкуватися іноземною мовою разом з нами! Для отримання додаткової інформації та реєстрації для проходження курсів зателефонуйте нам за номером +380992784873.
До зустрічі на заняттях!