Діяльність науково-дослідної лабораторії якості зерна

Науково – дослідна лабораторія якості зерна ім. Г. П. Жемели ПДАУ (далі - лабораторія) є невід'ємною частиною факультету агротехнологій та екології Полтавського державного аграрного університету (далі - Університет).

Вона забезпечує проведення лабораторно – практичних занять із дисциплін відповідно з вимогами освітньо – професійних програм і положення про організацію освітнього процесу у ЗВО спеціальності 201 Агрономія, 202 Захист рослин, 181 Харчові технології. Також проведення наукових досліджень для підготовки ЗВО за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 Агрономія.  Проходження виробничої та науково – дослідної практики ЗВО. Лабораторія діє на громадських засадах.

ДІЯЛЬНІСТЬ НАУКОВО – ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ЯКОСТІ ЗЕРНА ІМ. Г. П. ЖЕМЕЛИ

1. Організація та виконання на високому рівні навчальної, науково – дослідної та організаційної роботи зі здобувачами вищої освіти денної, заочної форми навчання та ЗВО ступеня доктора філософії спеціальності 201 Агрономія.

2 Створення, систематичне оновлення та вдосконалення науково – дослідної лабораторної бази, методик, технічних засобів навчання, комп’ютеризації та інформації освітнього процесу.

3. Створення  на робочих місцях безпечних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Проведення передбачених чинними законодавствами і нормативними актами інструктажів з охорони праці.

5. Вести необхідну документацію щодо номенклатури лабораторії.