Екскурсія до Ботанічного саду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка

Вже другий рік на кафедрі Фінансів, банківської справи та страхування функціонує студентський науковий гурток «CompassExpert», який об’єднує всі навчальні курси здобувачів вищої освіти спеціальності Туризм і рекреація.  Метою гуртка є створення сприятливих умов для підготовки студентської молоді до самостійної творчої, навчальної та наукової роботи. Заняття в гуртку є освітньою складовою, що допомагає розвивати креативність, перспективне мислення та сприяє формування майбутніх фахівців у туристичній галузі.

12 вересня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності Туризм і рекреація у позанавчальний час зібралися на чергове засідання гуртка, щоб познайомитися з новими учасниками, затвердити план заходів на 2024-2025 навчальний рік та відвідати цікаву екскурсію до Ботанічного саду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Члени наукового студентського гуртка беруть участь і у «виїзних заходах» безпосередньо на туристичні об’єкти, в музеї, заклади культури, що зазвичай сприяє зацікавленню в більш глибокому дослідженні особливостей туристичних і рекреаційних послуг та мотивує до подальших наукових досліджень, зокрема історико-краєзнавчої, культурної, природничої спадщини, як Полтавщини так і України в цілому.