Екскурсія до ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат»

25 червня 2024 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми Харчові технології в рамках проведення навчальних практик «Вступ до харчових технологій» (1 курс) та «Загальна технологія харчових виробництв» (2 курс) разом з викладачами кафедри харчових технологій Ніною БУДНИК, Аллою КАЙНАШ, Віктором ЮХНО, Аліною ЛУКАШ завітали до ТОВ "ГЛОБИНСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ", яке розташоване за 125 км від Полтавського державного аграрного університету.

Управляюча персоналом Анна Володимирівна КОНДАКОВА та керівник відділу адаптації та розвитку персоналу Наталія Павлівна ЗАРОЗА розповіли про особливості роботи підприємства, можливості проходження практики на м’ясокомбінаті, правила поводження в цехах, провели інструктаж з техніки безпеки.

Студенти мали змогу побачити цех забою, ковбасний цех, цех напівфабрикатів, відділення обвалювання, найновіші зразки технологічного обладнання, морозильні камери і камери охолодження, відділення термообробки ковбасних виробів, де відбувається обсмажування, варіння та копчення ковбасних виробів, приміщення для сушіння для зберігання копчених ковбас, механічні майстерні, складські приміщення для зберігання допоміжної сировини (шпагат, спеції, оболонки).

Результатом проведеної екскурсії на ТОВ "ГЛОБИНСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ" стало отримання первинних професійних умінь, навичок та знань в технологіях м’яса та м’ясних продуктів; ознайомлення з технологічними операціями та процесами в межах м’ясопереробного підприємства; ознайомлення зі структурою підприємства, організацією роботи лабораторій.

Наприкінці екскурсії здобувачі вищої освіти отримали від фахівців підприємства запрошення на проходження виробничої практики з можливістю майбутнього працевлаштування.

Екскурсія тривала понад 2 години, була дуже пізнавальною та корисною.

По закінченню екскурсії всі гості отримали смачні м’ясні подарунки!

Дякуємо адміністрації ТОВ "ГЛОБИНСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ" – за можливість почерпнути багато неймовірно корисної та цікавої інформації, для студентів та викладачів Полтавського державного аграрного університету!