Факультет ветеринарної медицини сьогодні

  28-29.11.2019 року у рамках співпраці з Польською ветеринарною фундацією на факультеті ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії (на кафедрі хірургії та акушерства) Даніелем Фігілем було проведено презентацію студентам факультету ветеринарної медицини, що до стерилізації дрібних тварин.

    

  

 

  Полтавська державна аграрна академіїя гостинно відкрила двері для абітурієнтів, які бажають дізнатися про наш вищий навчальний заклад та здобути якісну освіту. Майбутніх абітурієнтів та їх батьків привітала ректор академії, професор Аранчій Валентина Іванівна. Про умови вступу до академії розповіла голова приймальної комісії Осташова Валерія Олександрівна. Далі з абітурієнтами спілкувалися декани факультетів, професори і викладачі провідних кафедр та студентський актив.

   

  

 

14-15.11.2019 доцент кафедри терапії імені пофесора П.І.Локеса Терезія Петрівна Локес-Крупка прийняла участь у «Львівсько-Вроцлавській науковій конференції з діагностики і терапії внутрішніх хвороб тварин». Насичена конференція гостинністю Львова, зустрічами з добрими друзями та чудові нові знайомства.

  

  

 

  14 листопада 2019 року в день святих покровителів лікарів ветеринарної медицини у Полтавській державній аграрній академії (далі - ПДАА) відбулася виставка «Ветеринари в мистецтві». На запрошення ректора ПДАА - Валентини Аранчій, у заході взяла участь членкиня розширеної Профспілкової організації Держпродспоживслужби - Яна Ісаєнко.

  

  Метою заходу стало поєднання професії ветеринарного лікаря та його вподобання в одне ціле. Випускники та студенти аграрної академії мали змогу продемонструвати свої вміння в рукоділлі.

  

  На виставці були представлені авторські вироби ручної роботи в'язані гачком (сумки, іграшки, серветки, скатертина, корсетний пояс, брелки, новорічні прикраси), авторське дерево стійка для картин написаних маслом, картини та ростові квіти для фото-зони від випускників факультету ветеринарної медицини ПДАА.

    

  Яна Ісаєнко продемонструвала для студентів свої авторські ляльки-мотанки, колекцію старовинних вишитих українських рушників Полтавської та Дніпропетровської областей, бісерні прикраси в'язані гачком та авторський український вінок від Яни Ісаєнко.Також присутні мали змогу взяти участь у майстер-класі від Яни Ісаєнко по створенню ляльки-мотанки. До заходу долучилися і фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Полтавської державної обласної лікарні ветеринарної медицини, Миргородського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Гадяцької міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби та Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області. Осторонь не залишилися і студенти Хомутецького ветеринарно -технологічного коледжу, представники, якого вже другий раз приймають участь в такого роду заходах.

 

Факультет ветеринарної медицини висловлює всім учасникам заходу вдячність за активну участь та співпрацю.

 

   Упевнено господарює у природі осінь. Природа змінює свої кольори, землю вкриває пожовкле листя, в повітрі відчувається подих зими, стає прохолодніше. Але осінь приносить людям і свої дари: урожай овочів і фруктів, красиві квіти.

   З нагоди цієї події в Полтавській державній аграрній академії було проведено свято «Багряна феєрія», у якому взяли участь факультет агротехнологій та екології та факультет ветеринарної медицини. Кожен із учасників активно працював над тематикою власних та колективних робіт. Студенти та викладачі факультетів дивували власними поробками, виконаними з творчим натхненням. Яскраво прикрашений зал, пахощі осінніх квітів, сіна, щедрі дарунки Осені – усе це створило особливий святковий настрій і відчуття справжнього свята. Воно відчувалося у всьому: гарний настрій у присутніх, насправді чарівній осені, шишкатому Короваї, виробах з овочів і фруктів та осінньому листі. А запашні фрукти й тістечка зробили свято ще й смачненьким. Ми любимо тебе, пані Осінь!

  

  

 

Спільне засідання Ради деканів і підкомісій із спеціальностей 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» 25 вересня 2019 року.

  

 

  Поєднання інтелекту, швидкості, екстриму і справжнього духу команди було можливим 19 вересня 2019 року на базі факультету ветеринарної медицини ПДАА. Здогадалися? Так, це «Квест» із біології.
Цікаві інтелектуально-спортивні завдання, які змусили школярів 11 класів п'яти шкіл м. Полтави напружити мізки та м’язи.
Чому саме «Квест»? Бо «Квест» – це модно, молодіжно, завжди завзято й весело. Школярі змогли із головою пірнути у вирій непередбачуваних завдань, що допоможуть їм в майбутньому знайти дорогу до професії лікаря ветеринарної медицини. Звісно ж, квест допоміг кожній команді краще пізнати один одного, згуртуватися і стати єдиним сильним механізмом, якому навіть море – по коліна. А нові знайомства, драйв, сплески емоцій і позитиву точно дали запал енергії на весь навчальний рік.

    

   

 

Студентські роки — найрадісніший і найщасливіший період життя людини. Це не тільки напружена інтелектуальна праця, але й радість спільної творчості, перемоги на різних конкурсах, спортивних змаганнях. Однією з найочікуваніших подій для тих, хто тільки починає свій студентський шлях, є щорічний конкурс творчості "Вечір першокурсника ПДАА". Вітаємо наших "першачків" з хорошим «стартом» та бажаємо їм натхнення, успіхів у навчанні й нових творчих звершень!

    

   

 

Освітній процес.

 

Заняття із дисципліни Спеціальна хірургія проводять доктори наук, професори Киричко Б.П. та Кулинич С.М.

 

Заняття із дисципліни Епізоотологія та інфекційні хвороби проводить старший викладач Жерносік І.А.

Проведення занять із дисципліни Ветеринарно-санітарна експертиза, викладач - кандидат ветеринарних наук, доцент Михайлютенко С.М. 

Кандидат ветеринарних наук, доцент Омельченко Г.О. проводить заняття із дисципліни Анатомія свійських тварин

 

Практика з Анатомії свійських тварин

Сьогодення факультету  ветеринарної медицини ПДАА на сайті facebook 

 

Факультет Ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії відзначив 25-річча від дня створення. На свято завітали випускники факультету, почесні гості і друзі.

Студенти оцінюють придатність до застосування імунобіологічних препаратів під час лабораторного заняття з дисципліни "Ветеринарні технологіх профілактики інфекційних хвороб тварин" на кафедрі інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки

В операційних залах кафедри хірургії та акушерства проводяться навчальні оперативні втручання на бугайцях з метою відпрацювання методики резекції зовнішньої яремної вени, підокісної резекції ребра, румінотомії, способів кастрації та ін. Здобувачі вищої освіти навчаються фіксації тварин, підготовці операційного поля, знеболювання, методам оперативного доступу, оперативного прийому та заключного етапу операції (накладання швів, пов'язок тощо). В стаціонарі кафедри відпрацьовують елементи післяопераційного догляду.

Викладачі кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин проводять лабораторні занняття з студентами.

Здобувачі вищої освіти освоюють методи мікробіологічних дослідженнь під керівництвом кандидата ветеринарних наук, доцента Коне М.С.

Життя факультету ветеринарної медицини