Формування резильєнтності особистості в умовах війни – нагальна потреба сьогодення

11 вересня 2024 року за ініціативою гаранта освітньої програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти Кальяна О. С. та підтримки психологічної служби ПДАУ здобувачі вищої освіти освітньої програми «Право» другого (магістерського) рівня, а також здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітніми програмами «Економіка», «Маркетинг», «Підприємництво» та «Місцеве самоврядування» мали можливість дізнатися про важливість формування резильєнтності особистості в умовах війни. Лекторка – доцент кафедри публічного управління та адміністрування, соціальна педагогиня психологічної служби Ірина Шупта познайомила студентів із феноменом резильєнтності, розповіла про вплив на людину несприятливих чи загрозливих умов та здатності людини до відновлення та нормального функціонування у майбутньому.
Ірина Миколаївна детально проаналізувала чотири ключові поняття, що описують психологічний контекст виникнення конфліктів перш за все як критичних життєвих ситуацій, а саме: стрес, фрустрацію, конфлікт і кризу.
З початком повномасштабної війни в Україні дуже гостро постала проблема збереження психологічного здоров’я всього суспільства нашої держави. Війна призвела до потужного психологічного перевантаження. Постійні стрес-фактори призводять до виникнення у людей інтенсивний емоційних реакцій, зокрема негативних та деструктивних. Тому формування резильєнтності у здобувачів вищої освіти є нагальною потребою сьогодення. Пані Ірина надала практичні поради, як впоратись з стресом і розвивати свою резильєнтность.

Формуючи резильєнтність, ми плекаємо сміливість продовжувати ЖИТИ!