Факультет ветеринарної медицини продовжує співробітництво з компанією Барбус. 8 квітня 2024 року представники компанії Гаврасьєва Наталія, к.вет.н., бренд-менеджерка по комунікації з ветеринарною спільнотою, Піпіна Анастасія, провідний ветеринарний консультант та Фарафонов Антон, ветеринарний консультант, прочитали для здобувачів вищої освіти 3-го курсу спеціальності 211 Ветеринарна медицина лекцію на тему «Захворювання нижніх сечовивідних шляхів». Також, за доброю традицією, в кінці лекції, за результатами бліц опитування, троє студентів отримали подарунки від компанії. Дякуємо компанії Барбус за цікаві та корисні лекції.
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/14830/photo2024-04-0813-50-12-300x400.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/14830/snymokekrana132-300x113.png)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/14830/snymokekrana133-300x110.png)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/14830/snymokekrana136-300x112.png)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/14830/snymokekrana141-300x112.png)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/14830/snymokekrana145-300x111.png)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/14830/snymokekrana146-300x113.png)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/14830/snymokekrana147-300x111.png)