Гостьова лекція доктора ветеринарних наук, професора Яценка Івана

14 листопада 2023 року на базі факультету Ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету, відбулась  вкрай цікава гостьова лекція для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та інших .

У якості лектора був запрошений Іван Яценко, доктор ветеринарних наук, професор кафедри нормальної і паталогічноїморфології Державного біотехнологічного університету, професора, академіка Академії наук вищої освіти України, судово-ветеринарного експерта, провідного наукового співробітника "Інституту судових експертиз імені засл. прф. М.С. Бокаріуса" Міністерства юстиції України. Спікер провів лекцію на тему: "Судово-ветеринарна експертиза у кримінальних провадженнях, розпочатих у зв'язку із досудовим розслідуванням злочинів проти здоров'я і життя тварин".