Гостьова лекція з навчальної дисципліни "Генетика"

02 травня 2024 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія відбулася гостьова лекція з навчальної дисципліни Генетика за участі доктора філософії, доцента кафедри біології Полтавського державного медичного університету Шевченко Костянтина Васильовича. Тема лекції: Закономірності успадкування ознак.

Матеріал лекції охоплював такі питання:

• закони спадковості Г. Менделя та їхнє застосування до спадкових характеристик у рослин і тварин;
  • генетичні основи людської спадковості, популяційна генетика, генетичні дослідження та їх застосування у біотехнології.

Матеріал лекції був цікавим та змістовним, пан Костянтин ілюстрував свої пояснення численними прикладами та радо відповідав на запитання студентів, щоб розкрити складність генетичних механізмів.

Щиро вдячні Костянтину Васильовичу за цікаву і змістовну лекцію!