На кафедрі терапії імені професора П.І. Локеса Інструктор КСУ з робочих якостей собак Юлія Прокопенко провела заняття зі здобувачами вищої освіти спеціальності Ветеринарна медицина з дисципліни "Зоопсихологія собак та котів з основами дресури". Пані Юлія розповіла про найпоширеніші проблеми в поведінці собак та основні методи їх корекції. Також продемонструвала базові прийоми дресирування. Студенти мали можливість на практиці відпрацювати основні команди на послух та витримку собаки.
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/13462/img20231012103255-300x400.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/13462/img20231012101945-300x400.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/13462/img20231012101859-300x400.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/13462/img20231012101826-300x400.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/13462/img20231012101515-300x400.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/13462/img20231012101511-300x400.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/13462/img20231012101246-300x400.jpg)