Інтелектуальна гра «Принципи академічної доброчесності під час навчання в університеті»

26 квітня 2024 року в рамках проведення Тижня факультету ветеринарної медицини для здобувачів вищої освіти освітніх програм Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза та Ветеринарна медицина за ініціативи та сприяння кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки відбулась інтелектуальна гра «Принципи академічної доброчесності під час навчання в університеті», яка стала чудовою нагодою для студентів не лише перевірити свої знання з цієї теми, а й поглибити розуміння етичних норм і принципів академічної доброчесності. Усього у грі взяло участь п’ять команд, які виборювали першість. Під час гри студенти відпрацьовували навички soft skills. Для авторитетного журі було справжнім випробуванням визначити переможця – усе вирішив 1 бал. Варто зазначити, що попри змагальний дух гри захід пройшов у дружній атмосфері. Команда-переможниця «Мрійники» отримала чудовий приз. Модератором заходу був Микола Вовк, старший викладач кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної. Тож ми вдячні Миколі Олександровичу за допомогу у проведенні гри.