У Всесвітній День Науки в ім’я миру та розвитку кафедрою фінансів, банківської справи та страхування в онлайн форматі проведено IX Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію, яка об’єднала молодих вчених з різних регіонів для спільного вирішення проблем наукового забезпечення розвитку національної економіки України.
Так, на конференцію заявлено тези: від Одеського національного економічного університету; Миколаївського національного аграрного університету; Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»; Державного біотехнологічного університету; Навчально-наукового інституту «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна; від Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ; Національного університету біоресурсів і природокористування України; Полтавського державного аграрного університету.
В свою чергу, з метою вдосконалення процесу реалізації освітньої діяльності в межах освітньо-професійної програми Фінанси, банківська справа та страхування до участі у конференції запрошено стейкхолдерів від провідних фахівців установ, а саме Олену Ніколаєнко, менеджерку Полтавської дирекції «Полтава – 1» Акціонерного товариства «Страхова компанія «ТАС»; Ларису Бездудну, директорку філії приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Провідна» в м. Полтава; Тетяну Бедрієнко, керуючу відділенням 1 АТ «Полтава-банк», м. Полтава; Ігора Петренка, головного фахівця з безпеки ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД»; Дмитра Андренка, начальника відділу позапланових перевірок ризикових платників та аналізу податкової інформації Управління податкового аудиту Головного управління державної податкової служби України в Полтавській області.
Відмічаючи вагому актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення, належну якість та глибину досліджень наукових доповідей учасників конференції, доцільно виокреми доповіді, що викликали найбільш жваву дискусію учасників конференції: «Вплив глобальних викликів для суспільства на стан пенсійного забезпечення громадян України»; «Страхування життя в умовах сьогодення»; «Диджиталізація банківських процесів і їх просування»; «Оцінка стану бюджетної безпеки України»; «Функціонування національних платіжних систем в умовах цифрової економіки»; «Призначення та основні можливості системи SWIFT»; «Види фінансового шахрайства»; «Законодавчі зміни у сфері страхового бізнесу»; «Проблеми і шляхи розвитку бухгалтерського обліку в умовах глобалізації»; «Роль нейрофінансів у прийнятті інвестиційно-інноваційних рішень в аграрному секторі»; «Розробка і реалізація державної політики інноваційного розвитку агропромислового виробництва»; «Місцеві бюджети як основа фінансової бази місцевих органів влади».
Вітаємо усіх науковців з професійним святом! Дякуємо за вашу працю!
Сьогодні у кожного свій фронт. І молоді вчені захищають науковий!