Книжкова виставка "Технології виробництва, зберігання та переробки харчової продукції"

15 жовтня в рамках конференції з презентації Національної програми з агропереробки, що відбулася в Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ , бібліотека Університету організувала тематичну виставку "Технології виробництва, зберігання та переробки харчової продукції".

На виставці були представлені підручники, посібники та наукові видання, присвячені темам переробки та зберігання продукції тваринництва, рослинництва, зернових культур, а також технологіям борошномельного, круп’яного та олійного виробництва. Окремо було виділено праці викладачів нашого Університету.

Щиро дякуємо всім, хто відвідав виставку та виявив інтерес до представлених матеріалів!