Конференції кафедри економіки та міжнародних економічних відносин

Конференції кафедри:

ІІI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Наукове забезпечення міжнародних економічних відносин та соціально-економічного розвитку в аграрній і суміжних сферах в умовах глобалізації та військового стану в Україні» (ІIІ INTERNATIONAL SCIENTIFIC-PRACTICAL CONFERENCE «The scientific support of international economic relations and socio-economic development in agricultural and related spheres under the globalization condition and the martial law in Ukraine»), 30 листопада 2022 р.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукове забезпечення економічного розвитку, правового регулювання, управління, енергоефективності та провайдингу екоінновацій в аграрній і суміжних галузях в умовах глобалізації» (28 квітня 2021 р., м. Полтава, ПДАА)

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТРЕТЬОГО СЕКТОРА ТА СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНОЇ ЕКОНОМІКИ В УКРАЇНІ І СВІТІ" (30 березня 2021 р., м. Полтава, ПДАА)

II Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток агропродовольчого ринку в умовах глобалізації економіки» «Agri-food market development under economy globalization conditions» (31 березня 2020 p. м. Полтава, ПДАА)

Міжнародна науково-практична конференція «Наукове забезпечення економічного розвитку, правового регулювання і управління в агропромисловому комплексі» (29 березня 2019 року, м. Полтава)