Лекція «Біобезпека на підприємстві» від ТОВ «НВП “Глобинський свинокомлекс”»

Лекція «Біобезпека на підприємстві» від ТОВ «НВП “Глобинський свинокомлекс”».

25 жовтня 2022 року для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза представники ТОВ «НВП “Глобинський свинокомлекс”» Дарія Пархоменко та Юрій Пряжніков прочитали лекцію на тему «Біобезпека на підприємстві». Мета лекції полягала в ознайомленні студентів із ветеринарно-санітарними заходами, яких дотримуються на підприємстві. Також студентів поінформували про розвиток підприємства, кількість поголів’я та перспективні плани.
Представники підприємства виявили зацікавленість у подальшій співпраці з факультетом ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету та готовність передавати свої знання і досвід здобувачам вищої освіти з метою підготовки висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців для ринку праці нашої держави.