Майстер-клас з виготовлення великоднього декору

Що зробити для гарного настрою дитини?

Правильно, завітати до бібліотеки ПДАУ на майстер-клас з виготовлення великоднього декору!

Великдень відзначають православні та католицькі християни у всьому світі. У кожній країні свої традиції, але є декілька символів, які об’єднують всіх вірян.

Святкова паска – це символ тепла, добробуту та родючості; крашанка – це символ воскресіння, відродження та символ сонця, а великодній кролик – символ родючісті, вважається, що саме він приносить дітям великодні яйця.

Тож, напередодні одного з найбільших християнських свят співробітники бібліотеки запросили дітей 6-8 років, які з родинами знайшли прихисток у гуртожитках ПДАУ, для виготовлення кроликів, курчат та пасхальних віночків.

Дітки з радістю обводили, вирізали та клеїли деталі з кольорового паперу, старих журналів та навіть шпалер. Коли всі вироби були готові, на дітей чекали гарячий чай та солодощі.

Дякуємо дітям та їхнім родинам за приємну атмосферу та чудовий настрій!

Чекаємо на нові зустрічі!