Міжнародна конференція "Політика — Бізнес — Наука — Освіта — Стале птахівництво в Україні"

Полтавський державний аграрний університет у рамках проєкту ERASMUS+ «Стале тваринництво та   добробут тварин» запрошує вас приєднатися до Міжнародної конференції "Політика — Бізнес — Наука — Освіта — Стале птахівництво в Україні".
Дата: 17 жовтня 2024 року.
Відкрийте для себе важливі інсайти про стале птахівництво та добробут тварин на цьому важливому заході. Долучайтеся до обговорень з провідними експертами з усього світу та України.
Особливості заходу:
• захопливі пленарні сесії,
• спеціалізовані обговорення,
• динамічна панельна дискусія.
Захід відбудеться за підтримки Нюртінген-Гайслінгенського університету, Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського державного аграрного університету, Шведського університету аграрних наук, Люблянського університету, Української корпорації з виробництва м'яса на промисловій основі «Тваринпром», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Приєднатися до Zoom-зустрічі: https://us02web.zoom.us/j/87955384212?pwd=1edj95oYQt5GJVTF9Fs0OyMBPHRija.1
Passcode: 2024