Міжнародне підвищення кваліфікації НПП у 2024 р.

Доценти кафедри маркетингу Дядик Тетяна, Даниленко Вікторія, к.е.н., доценти пройшли міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) у період 20-29 квітня 2024 р. у Інституті Науково-дослідному Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародної фундації науковців та освітян. Метою підвищення кваліфікації є вивчення досвіду трансферу освітніх технологій в країнах Європейського Союзу та Україні. Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включала в себе виконання навчального навантаження за темами:

«Сучасні освітні технології. Сутність, класифікації, ефективність»

«Освітні технології (навчання в цифровому суспільстві)»

«Управління трансфером освітніх технологій в країнах ЄС»

«Використання трансферу технологій в освіті»

«Управління трансфером освітніх технологій в Україні»

«Роль трансферу технологій в освіті»

«Потенціал трансферу технологій»

«Трансфер технологій у XXI столітті»

Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 години): з них лекційних – 12 год., практичних – 20 год., самостійна робота – 13 годин.

За результатами викладачами отримані сертифікати:

Сертифікат про міжнародне підвищення кваліфікації  ESN №19547 dated 29.04.2024 р. Вікторія Даниленко

Сертифікат про міжнародне підвищення кваліфікації ESN №19546 dated 29.04.2024 р. Тетяна Дядик