Вакуленко Ю. В., доцент кафедри інформаційних систем та технологій, к.с.-г.н., доцент
Інститут науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку,
Сертифікат "Онлайн навчання як новітня форма сучасної освіти на прикладі платформи GOOGLE MEET, GOOGLE GLASSROOM ", 22.03.2021 1,5 кред. (45 год).
Підвищення кваліфікації (стажування) за програмою «Хмарні сервіси для он-лайн-навчання на прикладі платформи Zoom» в Інституті науково-дослідному Люблінського науково-технологічного парку та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» з «31» серпня 2020 року по «07» вересня 2020 року.
Програма підвищення кваліфікації з навчальних дисциплін «Економіко-математичні методи та моделі», «Комп’ютерні технології статистичної обробки даних», «Сучасні інформаційні технології в наукових дослідженнях»:
1. Розвиток професійних компетентностей.
2. Набуття нових навичок комунікації та використання у дистанційному навчанні можливостей платформи Zoom.us
3. Розширення спектр навчальних інструментів для використання в дистанційній освітній діяльності.
4. Розширення компетентностей, які допомагають побудувати власну траєкторію роботи зі студентами.
5. Використовувати сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.
Калініченко А. В., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д.с.-г.н., професор
1. 2015-2016 н.р. – науково-академічне стажування в Опольському університеті на кафедрі інженерії процесів (Польща), що реалізовувалося у рамках діючої умови між ПДАА і Університетом Опольським. Тематика стажування: "Сучасні проекологічні проекти, що реалізуються у Опольскому воєводстві; відновлювальні джерела енергії та їх роль у формуванні збалансованого розвитку навкольшнього середовиша; моделювання збалансованого розвитку територій".
2. Виїзди за програмою академічної мобільності Erasmus до Uniwersytetu w Olomouc (Чехія) травень 2018 та травень 2019 року та до Matej Bel University (Словакія) у жовтні 2020 з метою читання 8 годинного курсу лекцій у закордонному університеті. Тематика прочитанних лекцій: "Використання методів прогнозування при проведенні екологічних досліджень".
3. 2019-2020 н.р. – науково-академічне стажування в Опольському університеті в Інституті наук технічних (Польща), що реалізовувалося у рамках діючої умови між ПДАА і Університетом Опольським. Тематика стажування: "Підвищення рівня науково-академічної підготовки, вивчення міжнародного досвіду реалізації наукових проектів за проекологічною спрямованістю, публікації статей у журналах з баз Scopus і Web of Science, педагогічного досвіду з питань організації і проведення різних типів навчальних занять, оформлення навчальної та методичної документації".
4. Підвищення кваліфікації - навчальний on-line курс “Основи програмування у Python”, 2020. Міжнародний on-line курс з базових основ програмування із використанням об'єктно-орієнтованої мови програмування Python, який був організований Варшавською Академією Коду.
Одарущенко О. Б., доцент кафедри інформаційних систем та технологій, к.т.н.
Науково-педагогічне підвищення кваліфікації (стажування) з 13.01.2020 р. по 26.01.2020 р. в Центрі Освітнього Консультування ТОВ, м. Краків (Республіка Польща), підтверджено відповідним сертифікатом №KRA 200116 від 27 січня 2020 року, 108 годин.
Одарущенко О. М., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д.т.н.
Академія CDE, м. Краків, (Республіка Польща), підтверджено відповідним сертифікатом:
13.01.2022 р. по 12.02.2022 р. – сертифікат про науково-педагогічне підвищення кваліфікації (стажування) на тему: «Організація дидактичного процесу, освітніх програм, інноваційних технологій та наукової роботи в Академії CDE, м. Краків, Польща», 180 годин.
Поночовний Ю.Л., професор кафедри інформаційних систем та технологій, д.т.н.
ТОВ "Центр Освітнього Консультування" м. Краків (Польща), Сертифікат " Організація дидактичного процесу, освітніх програм, інноваційних технологій та наукової роботи", 27.01.2020 3,6 кред. (108 год).
Протас Н.М., доцент кафедри інформаційних систем та технологій, к.с.-г.н.
ІІ Міжнародна науково-практична конференція: «Theoretical and empirical scientific research: concept and trends», м. Оксфорд (Великобританія), Сертифікат учасника, 28.05.2021 0,2 кред. (6 год.) (визнання – протокол № 11 засідання вченої ради ННІ ЕУПІТ від 14 липня 2021 р.).
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Resent scientific investigation», м. Осло (Норвегія), Сертифікат учасника, 16-18.09.2021 0,4 кред. (12 год.) (визнання – протокол № 3 засідання вченої ради ННІ ЕУПІТ від 22 листопада 2021 р.).
Флегантов Л.О., професор кафедри інформаціних систем та технологій, к.ф.-м.н.
University of Applied Sciences Weihenstephan-Triesdorf, Germany, 11.04-08.05.2022, institutional (remote). Certificate – Weihenstephan-Triesdorf, 2022-05-16. Subject: Methods of simplified Program planning and automation of enterprise planning processes using the MAX software. 16.05.2022. 180 hours / 6 ECTS points, 6 кред. (180 год.)
Кравченко С. І., доцент кафедри інформаційних систем та технологій, к.т.н., доцент
Підвищення кваліфікації (стажування) за програмою «Використання в сучасних онлайн освіті можливостей хмарних сервісів на прикладі платформи Google Meet, Google Classroom» з навчальних дисциплін «Інформаційні системи та технології в управлінні організацією», «Методи викладання комп'ютерних наук» в Інституті науково-дослідному Люблінського науково-технологічного парку з «14» грудня 2020 року по «21» грудня 2020 року.