Молодь за здоровий спосіб життя: результати Всеукраїнського конкурсу

У березні – квітні 2024 року Асоціація психологів вищої школи України з нагоди Всесвітнього дня здоров’я провела Всеукраїнський конкурс студентських творчих робіт на тему «Здоровий стиль життя – це…». У конкурсі взяли участь студенти різних спеціальностей, які подали свої творчі роботи (у форматі відеороликів), у яких висвітлили аспекти фізичного та ментального здоров’я студентства. Конкурс став чудовою ініціативою для привернення уваги студентства до важливості здорового способу життя. Студенти у своїх відеороликах поділилися своїми креативними думками щодо важливості дотримання здорового харчування та оптимальної фізичної активності, збереження стресостійкості.

У номінації «Креативність» здобули перемогу та отримали диплом ІІ ступеня виконавці творчої роботи «Завжди поруч» Єлизавета Алмазова та Єгор Оніпко, студенти спеціальності 211 Ветеринарна медицина (керівниці: Омельченко Ганна Олексіївна, к. вет. н., доцентка, завідувачка кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин, Наталія Олексіївна Авраменко, к. вет. н., доцентка, доцентка кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин).

У номінації «Практична цінність» здобули перемогу й отримали диплом ІІІ ступеня виконавці творчої роботи «Здоровий стиль життя – це отримувати максимум користі від їжі, харчуватися правильно і красиво» – студентки Єлизавета Юрченко (спеціальності 076 Підприємництво та торгівля) та Валерія Соляник (спеціальності 201 Агрономія) (керівниця – Юрченко Світлана Олександрівна, к. с.-г. н., доцентка, доцентка кафедри селекції, насінництва і генетики).

Перемогу в номінації «Сміливість та злагоджена робота в команді» здобули виконавці творчої роботи «Соціальне опитування студентів на тему "Здоровий спосіб життя"» – студенти 1 курсу спеціальності 076 Підприємництво та торгівля ПДАУ Юлія Баран, Діана Нетребко, Данило Колбасюк, Ростислав Калюжний, Юлія Годунок, Артем Авраменко, Вікторія Карпова, Ірина Ропотило та Аліна Фіцай (керівниця – Світлична Алла Василівна, к. е. н., доцентка, професорка кафедри підприємництва і права, заступниця директора ННІ економіки, управління, права та інформаційних технологій).

Переможцями в номінації «Артистичність» стали виконавці творчої роботи «Музика – важлива складова здорового стилю життя!» – студентка 4 курсу спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування» Євгенія Тютюнник і колектив Громадської організації «Студія естрадного мистецтва "Першоцвіт"» (керівниця – Шупта Ірина Миколаївна, к. пед. н., доцентка, доцентка кафедри публічного управління та адміністрування).

У номінації «Професіоналізм» перемогла виконавиця творчої роботи «Когнітивно-пізнавальна цінність» Яніна Завгородня, студентка спеціальності 181 Харчові технології (керівник – Юхно Віктор Миколайович, к. с.-г. н., доцент, доцент кафедри харчових технологій).