Науково-практичний семінар для студентів другого курсу спеціальності 076 Підприємництво та торгівля

18 жовтня співробітниками бібліотеки Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ було проведено науково-практичний семінар "Академічна доброчесність у цифрову епоху: пошук інформації, цитування джерел та виявлення плагіату" для студентів другого курсу спеціальності 076 Підприємництво та торгівля

Директорка бібліотеки Наталія Кузьміна розповіла як виявлення плагіату в наукових роботах та статтях може зіпсувати успішну кар'єру.

Разом із бібліотекаркою Наталею Копилець, вони показали, де можна знайти перевірену наукову інформацію та як правильно її оформлювати.

Системний оператор Сергій Мазний ознайомив учасників з програмою для перевірки плагіату Turnitin, яка допомагає забезпечити чистоту академічних робіт.

Керівниця Студії поетичної творчості Тетяни Василенко своїми віршами про чесність і доброчесність надихнула учасників на подальші досягнення. Вона також запросила всіх приєднатися до поетичного гуртка.

Семінар пройшов надзвичайно інформативно та плідно!