Науково-практичний семінар для студентів першого курсу спеціальності 073 Менеджмент

14 жовтня 2024 року відбувся науково-практичний семінар для студентів першого курсу спеціальності 073 Менеджмент.

Директорка бібліотеки Наталія Кузьміна детально пояснила важливість академічної доброчесності та як правильно уникати плагіату. Інженерка комп’ютерних систем бібліотеки Олена Проскурніна разом із бібліотекаркою Наталею Копилець продемонструвала, як ефективно використовувати електронний каталог та репозитарій для пошуку інформації, працювати з наукометричними базами даних, зокрема Scopus, Google Scholar, а також з базами відкритого доступу, як-от BASE.

Системний адміністратор Сергій Мазний представив учасникам семінару програму для перевірки на наявність запозичень Turnitin.

Закінчився семінар поетичним виступом керівниці Студії поетичної творчості Тетяни Василенко, яка поділилася своїми віршами, у т.ч. про чесність та академічну доброчесність та запросила всіх долучитися до поетичного гуртка.

Використання перевірених джерел інформації – це ключ до успіху в навчанні!