Науково-практичний семінар для здобувачів вищої освіти спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

18 вересня бібліотекою Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ проведено черговий семінар на тему "Академічна доброчесність у цифрову епоху: пошук інформації, цитування джерел та виявлення плагіату".

Слухачі семінару дізналися, чому так важливо дотримуватися академічної доброчесності та уникати плагіату, як знайти якісну наукову інформацію.

Співробітники бібліотеки показали на реальних прикладах, як електронний каталог бібліотеки, електронний репозитарій ПДАУ, наукометричні бази Google Scholar і Scopus можуть стати надійними інструментами у наукових дослідженнях студентів.

Сподіваємося, що тепер це не просто незнайомі чи страшні слова, а ваші найкращі друзі в науці!