Навчальна практика з біоіндикації та біотестування

24 червня в рамках навчальної практики з біоіндикації та біотестування (керівниця практики – Ромашко Т. П.) відбулася екскурсія студентів 1 курсу ННІ АСЕ ПДАУ спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія до Ботанічного саду ПНПУ ім. В. Г. Короленка для ознайомлення з флорою, тропічними та субтропічними рослинами, а особливо з біоіндикаційними властивостями флори та використанням різних представників рослин як біоіндикаторів.
Ботанічний сад ПНПУ є однією з окрас нашого міста, що радує відвідувачів своїми колекціями дерев, чагарників, одно- та багаторічними квітковими рослинами, які походять з різних країн. Він розташований у центральній частині міста і захищений від вітрів, тож  у ньому створилися умови для приживання переселених із віддалених регіонів рослин. Одним із цікавих куточків ботанічного саду є оранжерея, в якій зібрано колекцію тропічних і субтропічних рослин, зокрема сукуленти, які більш характерні для флори посушливих районів Америки та Південної Африки.
Колектив кафедри біотехнології та хімії дякує співробітникам Ботанічного саду ПНПУ ім. В. Г. Короленка за цікаву та пізнавальну екскурсію!