Навчання викладачів кафедри у ХХ Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті»

На початку квітня доцентки кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Матвієнко Леся, Тагільцева Яніна, Мокляк Оксана та Дедухно Алла протягом п’яти днів проходили навчання у ХХ Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», організованій Харківським технічним університетом «Харківський політехнічний інститут».

Школа-семінар передбачала роботу в таких секціях: «Педагогічні технології», «STEM-технології», «Педагогічні майстерні», «Міжнародний досвід англійською мовою», «Комунікації та взаємодія», «Педагогічний практикум». Під час вебінарів і майстер-класів спікери з різних країн світу представили новітні напрацювання в галузі педагогічних технологій та особливостей їх застосування у закладах вищої освіти. Навчання проводили спеціалісти різних профілів з України, Іспанії, Індії, Бельгії, США, Великої Британії, Албанії.

Розглянуті під час навчання технології викладачі надалі будуть застосовувати в професійній діяльності для підвищення якості викладання філологічних і перекладацьких дисциплін.
    За результатами навчання учасники школи-семінару отримали сертифікати підвищення кваліфікації за 30-годинні курси.