Новорічний майстер-клас для дітей ВПО

Для створення передноворічного настрою, бібліотека ПДАУ спільно з Психологічною службою під керівництвом Ірини Плаксієнко 26 грудня організувала особливий майстер-клас для наших маленьких друзів – дітей із родин внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитках Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ .

Тема заходу: Виготовлення новорічних іграшок.

На початку зустрічі дітки переглянули відеоролик про традиції святкування Нового року в різних країнах світу. Усім запам'яталася лаоська традиція обливатися водою, а в Шотландії - приходити в гості зі шматочком вугілля.

Далі діти з великим захопленням виготовляли чарівних оленят та робили ялинкові прикраси із шишок. Але найбільше їх вразив пінопласт - унікальний матеріал для декору, що дає безмежні можливості для творчості!

Сюрпризом для наших маленьких учасників стали веселі фанти з різними цікавими та смішними завданнями на зимову тематику, за правильне виконання яких вони отримували нагороди та, звісно ж, солодкі подарунки!

Дякуємо всім дітям та їхнім батькам за активну участь у нашому заході, за теплу атмосферу та безмежну радість! Впевнені, що власноруч створені іграшки знайдуть особливе місце в вашому домі, наповнюючи його неповторним новорічним настроєм.

Творимо дива разом!