Обговорення результатів проходження виробничої практики «Стажувння з фаху І» та виробничої практики «Організаційно-аналітична» (15.09.2023 р.)

   15 вересня 2023 року кафедрою підприємництва і права Полтавського державного аграрного університету було організовано обговорення результатів проходження виробничої практики «Стажувння з фаху І» здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Право» та виробничої практики «Організаційно-аналітична» здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Правознавство».
   Завідувач кафедри, д.е.н., професор Махмудов Х.З. привітав здобувачів вищої освіти з успішним проходженням практики і відзначив, що для них – це іспит своїх можливостей і важливе фахове випробування.
   Координатор з практик від кафедри к.ю.н., доц. Купченя Л.І. зауважила, що спілкування зі стейкхолдерами, на базі яких здобувачі проходили виробничу практику, свідчить про належний рівень теоретичної підготовки та здатність практикантів застосовувати свої знання на практиці. Керівники виробничої практики від баз практики надали позитивні відгуки та характеристики щодо професійної підготовки студентів кафедри та їх прагнення отримати нові знання під час виконання робочих завдань. Тематика індивідуальних завдань, які студенти обрали собі в рамках проходження виробничої практики і виконання яких додали до звіту з її проходження, демонструє їх зацікавленість у аналізі розвитку юридичної практики.
   Далі слово було надане адвокату Шеховцовій Ользі Ігорівні, яка не лише є стейкхолдером, а й долучається до проведення гостьових лекцій для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня та була керівником від бази практики для студентів першого (бакалаврського) рівня при проходженні виробничої практики. Вона відмітила старанність здобувачів та їх зацікавленість у результатах проходження практики.
   Потім здобувачі освіти представили власні напрацювання у дослідженні актуальних питань правової роботи. Зокрема, свої доповіді, що стосуються результатів проходження виробничої практики, представили такі студенти:

   1. Андрейко Яна, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня, ОПП Право, спеціальність 081 Право (науковий керівник: д.е.н., професор Махмудов Х.З.);


   2. Пархоменко Владислав, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня, ОПП Право, спеціальність 081 Право (науковий керівник: д.ю.н., професор Гладкий С.О.);


   3. Сівцова Оксана, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня, ОПП Право, спеціальність 081 Право (науковий керівник: к.ю.н., доц. Купченя Л.І.);


   4. Баглюк Олександр, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, ОПП Правознавство, спеціальність 081 Право (науковий керівник: к.ю.н., доц. Осташова В.О.);


   5. Бодня Андрій, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, ОПП Правознавство, спеціальність 081 Право (науковий керівник: к.ю.н., доц. Осташова В.О.)


   Після кожної доповіді відбувалось обговорення озвученого питання, що свідчить про зацікавленість присутніх в проблемних питаннях правореалізації, що були досліджені студентами. Доповідачі змогли підтвердити результати своїх досліджень у відповідях на питання та зауваження.
   Як підсумок, гарант освітньо-професійної програми «Право», к.ю.н, доцент, професор кафедри підприємництва і права Кальян О.С. зазначив, що досвід, що отримують студенти під час проходження виробничої практики, сприяє поглибленню знань, отриманих під час навчання, адже студенти повинні проаналізувати, як організована правова робота на базі практики і співставити знання та вміння, які вони отримали на заняттях в аудиторіях університету з безпосереднім досвідом виконання завдань під керівництвом фахівця від бази практики. Таким чином, мета і завдання виробничої практики досягнуто.