Онлай зустріч з.в.о. з членами комісії з біоетики факультету ветеринарна медицина

14 червня 2024 року у стінах Полтавського ДАУ для здобувачів вищої освіти третього(освітньо-наукового) рівня проведено зустріч в режимі онлайн. Організаторами заходу була докторка ветеренирних наук, професорка Валентина Євстафєва, яка є гарантом освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина.Запрошеними лекторами на зустрічі були: секретар комісії з біоетичної експертизи факультету ветеринарної медицини, кандидатка ветеренирних наук, доцентка Олена Киричко та голова комісії з біоетичної експертизи факультету ветеринарної медицини, доктор ветеринарних наук, професор Андрій Замазій.
Метою такаго заходу було ознайомлення майбутніх докторів філософії, їх керівників та науковців із правилами здійснення біоетичної експертизи наукових досліджень.

Пан Андрій у ході зустрічі розповів учасникам освітнього процеесу про важливість здійснення біотичної експертизи, про основні принципи етичного поводження з живими організмами. Окрім того, пані Олена надала здобувачам покроковий алгоритм дій, за яким здійснюється відповідна експертиза, а саме: у які терміни, в якому вигляді та які документи необхідно надати секретарю для їх розгляду та видачі висновку.  Пані Валентина в свою чергу наголосила, на необхідності дотримання зазначеного алгоритму дій та вказала на контрольні дати, до яких необхідно надати відповідний пакет документів.
Загалом всі присутні були задоволені жвавою атмосферою заходу і цікавою подачею інформації з боку організаторів про що свідчить велика кільксть запитань збоку з.в.о. на які із задоволенням відповідали лектори.