Онлайн-тренінг з розвитку soft skills

24 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету спеціальностей 051 Економіка, 126 Інформаційні системи та технології, 292 Міжнародні економічні відносини із представницею психологічної служби ПДАУ практичною психологинею Ганною Подлєсною.
Пані Ганна провела тренінг на тему «Формування емоційного інтелекту методами арттерапії», що спрямований на розвиток soft skills – навичок групової взаємодії, критичного мислення, креативності, прийняття рішень. Психологиня зауважила, що сучасний роботодавець потребує працівника, який володіє не лише hard skills, а й здатний ефективно взаємодіяти в професійному середовищі, націлений на досягнення високих професійних стандартів і постійний професійний розвиток. Тому надзвичайно важливим завданням, яке наразі стоїть перед закладами вищої освіти, є підготовка конкурентоздатних фахівців, спрямованих на професійну успішність.
Під час онлайн-тренінгу здобувачі вищої освіти з’ясували, що таке емоційний інтелект і як його розвивати, щоб досягти максимального відчуття щастя та успішної самореалізації. Студенти із задоволенням виконували техніки арттерапії для розвитку емоційного інтелекту – «Малюємо настрій» і «Психомалюнок». Застосування подібних технік дає можливість краще зрозуміти почуття та прагнення інших людей, досягати взаєморозуміння і налагоджувати позитивні відносини.