Онлайн захід для учнів Диканської школи: Перспективи навчання та фінансова грамотність

20 березня 2024 року асистент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Полтавського державного аграрного університету провела онлайн захід для учнів десятих та одинадцятих класів Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області. Поночовна Олена розповіла про перспективи навчання в Полтавському державному аграрному університеті та прочитала лекцію на тему "Фінансова грамотність". Колектив кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Полтавського державного аграрного університету висловлює щиру вдячність адміністрації Диканської загальноосвітньої школи за плідну співпрацю та можливість проведення онлайн заходу для учнів.