Онлайн-зустріч із представниками бібліотеки Лестерського університету

1 жовтня 2024 року відбулася онлайн-зустріч працівників бібліотеки Лестерського університету Dunham, Joanne E., Associate Director (помічника директора бібліотеки), Holmes, Vicky, the University Archivist (архіваріуса Лестерського університету), Dixon, Simon N. (Dr.), Associate Director for Community and Heritage (заступника директора бібліотеки з питань спільноти та спадщини), та бібліотеки ПДАУ Наталії Кузьміної, директорки, Олени Проскурніної, інженерки комп’ютерних систем, Наталії Копилець і Світлани Козини, бібліотекарок, за активної підтримки Яни Радіонової, начальниці відділу міжнародних зв’язків, Вікторії Шелудько, фахівчині відділу міжнародних зв'язків та Ірини Жорник, фахівчині Центру європейської освіти та іноземних мов.

На початку зустрічі бібліотекарки ПДАУ представили презентацію на тему «Destroyed Educational Institutions and Libraries of Ukraine», що викликала емоційний відгук і обмін думками серед присутніх.

Обговорили питання оцифровування рідкісних і старовинних видань. Колеги з Лестерського університету поділилися своїм досвідом оцифровування та продемонстрували власні колекції.

Відбулася жвава дискусія щодо можливості створення відкритої бази даних про вплив війни на різні аспекти життя України.

Під час онлайн-зустрічі було обговорено потенційні шляхи співпраці між університетами, що заклало міцний фундамент для майбутньої співпраці.