Опанування практичних навичок аспірантами кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи

В період з 22.04 по 03.05.2024 року здобувачі вищої освіти третього (освітнь-наукового) рівня доктора філософії факультету Ветеринарна медицина кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи Полтавського державного аграрного університету, взяли участь у проходженні педагогічної практики.

З метою опанування практичних навичок з викладання дисциплін, аспіранти відвідували практичні та лекційні заняття наукових керівнків, а також проводили заняття згідно навчального плану. Здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитись із матеріалами методичного забезпечення дисциплін, що викладаються на кафедрі паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи та взяти участь у їх розробці.