Ознайомча зустріч психологічної служби зі здобувачами спеціальності 081 Право

Керівниця психологічної служби, практичний психолог, психоаналітик, арт-терапевт, к.х.н Ірина Леонідівна Плаксієнко та соціальний педагог, доцент кафедри публічного управління та адміністрування, к.п.н. Ірина Миколаївна Шупта на зустрічі з з.в.о. першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти спеціальності 081 Право, яка відбулась 24 вересня 2024р., розповіли про діяльність та повноваження психологічної служби.
Психологічна служба систематично вивчає показники психічного розвитку особистості студента, забезпечує створення комфортних умов для самовиховання і саморозвитку протягом освітнього процесу, піклується про психічне здоров’я та збереження психологічної стійкості усіх учасників освітнього процесу. Основними напрями її роботи є психодіагностика, консультативна допомога, просвітницька та профілактична діяльність, тренінгова та психокорекційна робота. В складних умовах війни психологічна служба особливо опікується здобувачами пільгових категорій, учасниками освітнього процесу, які знаходяться в стресовому стані та потребують психолого-соціальної підтримки.
Керівниця психологічної служби ознайомила студентів з різними рубриками сайту психологічної служби та нагальною інформацію (тел. співробітників психологічної служби, тел. гарячих ліній, сайти підтримки та онлайн-консультування).
До зустрічі також долучився омбудсмен учасників освітнього процесу ПДАУ Олександр Михайлович Помаз, який ознайомив студентів з положеннями дотримання прав та обов’язків усіх учасників освітнього процесу.