ПДАУ та Purina Pro Plan ®: спільна робота на благо ветеринарної медицини

Сьогодні, 20 травня, в Полтавський державний аграрний університет завітала регіональна представниця компанії Purina ® Pro Plan ® Марина Дикань, щоб зустрітись із в. о. ректора Валентиною Аранчій, проректоркою з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Тамарою Шараварою, деканом факультету ветеринарної медицини Сергієм Кулиничем і завідувачем кафедри хірургії та акушерства Борисом Киричком і передати факультету ветеринарної медицини ПДАУ цінний подарунок. У рамках договору про співпрацю, спрямованого на підтримку підготовки молодих фахівців, керівництво компанії вирішило посприяти поліпшенню матеріально-технічної бази Університету і надати: анатомічні макети котів і собак, які допоможуть студентам детально вивчати анатомію тварин, знання якої надзвичайно важливе для проведення хірургічних операцій; інтерактивну дошку, завдяки якій студенти матимуть змогу детально розглядати процес проведення операцій, включаючи всі, навіть найдрібніші, розрізи, та будову організму тварин, що дасть їм змогу швидше та точніше опановувати хірургічні навички; новий проєктор, який дасть чітке та яскраве зображення на інтерактивній дошці, що значно поліпшить якість навчального процесу.

Окрім цього, представники Purina ® Pro Plan ® проводять лекції для студентів на різні теми, такі як дієтологія, основи харчування, лікувальні дієти при патологіях. Також нещодавно було проведено майстер-клас із надання першої невідкладної допомоги при реанімації тварин. В майбутньому планується організувати ще більше лекцій і майстер-класів, які допоможуть студентам здобути ґрунтовні знання та практичні навички, необхідні для успішної роботи ветеринарними лікарями.