Першокурсники ІТФ у гостях у психологічної служби ПДАУ

30 вересня 2024 року першокурсники інженерно-технологічного факультету, які навчаються за спеціальностями 192 Будівництво та цивільна інженерія, 274 Автомобільний транспорт і 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, познайомились із представницями психологічної служби ПДАУ – практичною психологинею Іриною Плаксієнко та соціальною педагогинею Юлією Овсієнко.
Фахівчині психологічної служби ознайомили студентів з головними завданнями психологічної служби, напрямами діагностичної та профілактичної діяльності, а також змістом сайту психологічної служби. Особливу увагу вони приділили своїм планам з психоедукації, тобто донесенню до студентів необхідної інформації про психічне здоров’я і вплив стресу та травматичних подій на життя та особистість людини.
Швидко адаптуватися до нового колективу й навчитися продуктивно працювати найлегше в команді, тому студентам було запропоновано виконати спільну арттерапевтичну роботу за методикою «Малюємо разом!». Виконання цієї творчої роботи супроводжувалося позитивними емоціями в атмосфері поваги та взаємодопомоги.