Подарунок від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

У рамках співпраці ПДАУ з USAID за Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО, Кафедра геоматики, землеустрою та планування територій ПДАУ отримала посібники із розробки комплексних планів розвитку територіальних громад, що підготовлені і видрукувані за ініціативи цієї Програми.

Щиро вдячні завідувачу кафедри геоматики, землеустрою та планування територій ПДАУ, доктору географічних наук, професору Сергію Миколайовичу Шевчуку за передачу кожного примірника з цих посібників у фонд бібліотеки ПДАУ.

Мета посібників «Розробка комплексних планів», «Як розробити комплексний план громади», «Стратегічна екологічна оцінка комплексного плану»:

• проінформувати представників органів місцевого самоврядування про вигоди комплексного плану, надати їм рекомендації з проведення основних організаційних заходів з розроблення комплексного плану просторового розвитку територій територіальної громади, допомогти представникам органів місцевого самоврядування стати «якісними» замовниками робіт та послуг;
  • допомогти сертифікованим архітекторам та інженерам-землевпорядникам ефективно організовувати свою роботу в галузі комплексного просторового планування;
  • надати розробникам комплексного плану та громаді можливість виключити цілу низку невдалих планувальних рішень, вчасно визначити масштаби впливу інвестиційних проєктів за певними напрямами тощо.

Вони стануть у пригоді не тільки здобувачам вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Геодезія та землеустрій» і «Землеустрій та планування територій» спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, але й за ОПП «Місцеве самоврядування» спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування!

Слідкуйте за оновленням електронного каталогу бібліотеки за покликанням: http://library-service.com.ua:8080/popdaa/