Подарунок від Південно-Східного наукового інституту

Бібліотека ПДАУ збагатилася найновішими виданнями, переданими Південно-Східним науковим інститутом у Перемишлі:

• Чеслав Мілош. Історія польської літератури.

• Powstańcy styczniowi więzieni w Twierdzy Kijowskiej. Zarysy biogramów. Повстанці 1863 року ув'язнені в Київській фортеці. Біографічні нариси. Упоряд. Станіслав Стемпєнь, за співпраці з Міхалом Міцелем.

• Польща - нариси історії. За ред. Влодзімєжа Менджецького та Єжи Брацисевича.

• Станіслав Стемпєнь. Юзеф Пілсудський і Симон Петлюра. Творці польсько-українського союзу 1920 року.

• Польсько-український союз 1920 року. Рефлексії над минулим - думки про майбутнє. Колективна монографія під ред. Івана Матковсько та Станіслава Стемпєня.

Дякуємо Директору Південно-Східного наукового інституту, професору, доктору габілітованому Станіславу Стемпєню та польським вченим за цю колекцію книг, що стануть цінним доповненням до наших фондів і нададуть змогу студентам і викладачам нашого університету ознайомитися з новітніми дослідженнями з історії України та Польщі.

Впевнені, що подальша співпраця з цим інститутом стане потужним стимулом для розвитку наукової та освітньої діяльності ПДАУ.