Подарунок від Шевчука Сергія Миколайовича

Дякуємо Сергію Миколайовичу, доктору географічних наук, професору, завідувачу Кафедра геоматики, землеустрою та планування територій ПДАУ за поповнення фонду книгозбірні Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ новим навчальним виданням "Картографія".

Укладачами цього видання є сам дарувальник, а також Чувпило Вадим Вікторович, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри, та Домашенко Галина Тимофіївна, кандидатка технічних наук, доцентка.

Навчальне видання розроблено згідно з програмою нормативної навчальної дисципліни "Картографія" ПДАУ. Посібник містить загальну інформацію про навчальну дисципліну, її структуру, оцінювання результатів навчання, рекомендовані джерела інформації тощо.

У посібнику містяться типові лабораторні роботи із дисципліни "Картографія", що використовуються у закладах вищої освіти України, які здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій.

Видання адресоване здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, які навчаються за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій.