Подяка за подарунки до Всеукраїнського дня бібліотек!

Дякуємо першому проректору, голові вченої ради ПДАУ, к.е.н., професору Валентині Іванівні Аранчій за подарунок унікальної монографії "Ветеринарна медицина Полтавщини на межі віків", написаної Сергієм Васильовичем Аранчієм, к.вет.н, доцентом, заслуженим працівником ветеринарної медицини Полтавської області й України, одним із засновників факультету ветеринарної медицини ПДАУ, начальником Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області.

Монографія висвітлює діяльність ветмедицини Полтавщини від губернської ветеринарії до ветмедицини XX - початку XXI ст., включає 17 розділів, 607 сторінок.

Ректор Університету, к.е.н., професор Олександр Анатолійович Галич передав бібліотеці науково-довідкове видання "Дніпровський державний аграрно-економічний університет. КВЗІ-КЗІ-ДСГІ-ДДАУ. Історія. Сучасність. Особистості 1922-2022", голова редради А. Кобець.

У цьому ювілейному виданні розповідається про 100-річну історію навчального закладу - від Київського ветеринарно-зоотехнічного інституту до Дніпровського державного аграрно-економічного університету, його традиції, становлення, основні напрями діяльності та досліджень.

Постійний наш читач наукових видань Віктор Миколайович Самородов, доцент кафедри захисту рослин, Заслужений винахідник України, також завітав у цей день до бібліотеки з подарунками:

- збіркою наукових статей "Соціально-екологічна роль заповідних дендропарків України";
- збірником "Герої Крут і Полтавщина", упоряд. О. Пустовгар;
- довідково-біографічним виданням "Хто є хто на Полтавщині. Видатні земляки", випуск другий;
- проспектом Олени Миколаївни Байрак "Степові перлини Полтавщини";
- книгою "Заповідними стежинами Лохвицького краю" авторів: О. М. Байрак, Т. І. Заболотна, М. В. Слюсар.

А постійна читачка художньої літератури Тетяна Борисівна Скорнякова, медична сестра ПДАУ, порадувала солодким подарунком.

Дякуємо всім, хто відвідує бібліотеки та читає книги.

"Щоб стати розумним, достатньо прочитати десять книг, але щоб знайти їх, потрібно прочитати тисячі" (Рей Бредбері).

Сподіваємося, що серед подарованих книг ви обов'язково знайдете хоча б одну з десяти таких книг!