Поселення в студентські гуртожитки на 2023/2024 навчальний рік

Траєкторія поселення в студентські гуртожитки на 2024/2025 навчальний рік

У зв’язку із необхідністю забезпечення ліжко-місцями студентів та вступників, поселення у студентські гуртожитки на 2024/2025 н.р буде проводитись у 4 хвилі. Пояснюємо, як це відбувається.

Правила поселення у студентські гуртожитки визначають такі нормативні документи:

Стаття 40 Закону України «Про вищу освіту»;

Положення про поселення, переселення, виселення та проживання в студентських гуртожитках ПДАУ.

Студенти 2–3 курсів бакалаврату (2–4 курсів магістратури ветеринарного спрямування), 2 курсу скороченого терміну навчання бакалаврату та студенти пільгових категорій усіх курсів

Студенти 1 курсу бакалаврату (магістратури ветеринарного спрямування), 1 курсу скороченого терміну навчання бакалаврату

Студенти 1 курсу магістратури

Студенти 4 курсу бакалаврату, 3 курсу скороченого терміну навчання бакалаврату, 5–6 курсів магістратури ветеринарного спрямування, 2 курсу магістратури та інші студенти чергових сесій набору згідно з Правилами прийому до Полтавського державного аграрного університету у відповідному році, аспіранти та докторанти (всіх років навчання)

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОСЕЛЕННЯ

• 1. Заява про поселення (оформляється при поселенні);
  • 2. Квитанція про оплату за проживання за вказаний термін (після обрання кімнати);
  • 3. Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду;
  • 4. Довідка про проходження флюорографії;
  • 5. Два фото розміру 3х4;
  • 6. Укладений Договір найму житла у студентському гуртожитку (оформляється при поселенні);
  • 7. Копія документів, що підтверджують пільги (за наявності);
  • 8. Картка мешканця (оформляється при поселенні);
  • 9. Перепустка на територію студентського містечка (оформляється в день поселення).

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ЗА ПРОЖИВАННЯ

Полтавський державний аграрний університет